WSTĘP

Szanowni Państwo!

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu preparaty naszej firmy. Preparaty, które wychodzą naprzeciw problemom pojawiającym się w dobie intensyfikacji produkcji i maksymalizacji zysków z produkcji zwierzęcej.

Tworząc nasze produkty chcieliśmy dać Państwu dodatkowe narzędzie w leczeniu zwierząt, ułatwić pracę lekarza weterynarii oraz podnieść skuteczność jego działań i trudu.

Przed lekarzami weterynarii klienci stawiają coraz większe wymagania fachowości i skuteczności, jednocześnie ograniczając wydatki na profilaktykę zwierząt. Jako lekarze weterynarii napotykamy w swej działalności wiele problemów natury nie tylko fachowej ale i administracyjnej.

Polecając swoim klientom preparaty z grupy dodatków paszowych dietetycznych poprawiacie własną skuteczność, dajecie klientowi zadowolenie z Waszej usługi, jednocześnie unikacie problemów z karencją oraz kaligrafią w dokumentacji gabinetu.

Nasze preparaty zawierają w swych recepturach składniki z grupy BIO: błonnik z gumy akacjowej, ekstrakty ziołowe typu sylimaryna, żywe kultury drożdży, liofilizaty, zioła, kwasy organiczne a także substancje chemiczne o dużej przyswajalności w postaci chelatów, cytrynianów.

Zawsze staramy się by preparat nie był obciążony nadmiernym, nielogicznym składem a zarazem był maksymalnie skuteczny w danym przypadku. Podobnie traktujemy problem samych opakowań. Wielkości opakowań są takie by zachować ciągłość stosowania i przez to zwiększyć skuteczność podawania preparatu.

Wieloletnie doświadczenie w produkcji dodatków uzupełniających dla zwierząt pozwoliło nam na stworzenie linii preparatów specjalistycznych.

Lekarz weterynarii  Marek Fiuk