ENERGIC

PÓJŁO POPORODOWE ENERGETYCZNE DLA KRÓW

Energic jest mieszanką paszową uzupełniającą dla krów w formie sypkiego proszku. Mieszanka przeznaczona dla krów w okresie poporodowym.

REGENERGIC

Pasta poporodowa energetyczna dla krów

Regenergic jest mieszanką paszową uzupełniającą dla krów w formie pasty.

HALOGLIKOL

Płynny preparat wysokoenergetyczny dla bydła

Zasadniczym składnikiem mieszanki jest glikol propylenowy - stanowiący doskonały substrat glukotwórczy. Glikol bardzo korzystnie wpływa na całość przemian energetycznych organizmu.

CALPROMAX-ŻEL

PREPARAT DLA KRÓW ENERGETYCZNO WAPNIOWY

Kompleksowe działanie preparatu jest bardzo przydatne i skuteczne przy zapobieganiu i leczeniu schorzeń okresu okołoporodowego tj. ketozy i porażenia poporodowego. Dodatkowo podawanie Calpromaxu przed porodem zmniejsza ryzyko zatrzymania łożyska oraz przyczynia się do szybszej regeneracji układu rozrodczego i szybszego wystąpienia pełnowartościowej rui.

Calc&Phos dawniej Calcifos

PREPARAT WAPNIOWY DLA KRÓW

Skuteczny, wapniowo fosforowy, preparat dla krów zapobiegający tężyczce poporodowej i ketozie. Postać syropu.

CALCIFOS Mg XXL

PREPARAT WAPNIOWY DLA KRÓW

Szybko działający , wapniowo fosforowy, preparat dla krów zapobiegający tężyczce poporodowej i ketozie. Zawiera maksymalnie dużą zawartość fosforu.

XXL CALCIUM+D3

Mieszanka paszowa DIETETYCZNA uzupełniająca dla krów

XXL CALCIUM+D3 to preparat o zmaksymalizowanej ilości szybkoprzyswajalnego wapnia,witaminą D3 i mikroelementami . Postać gęstej pasty żelowej całkowicie wyklucza zachłyśnięcie preparatem. Gęstośc preparatu wymaga używania wyciskacza. Jednakże sam sposób podania staje się bezpieczniejszy i bezproblemowy. 

KETO-TRI-MIX

Energetyczna mieszanka paszowa dla krów

Kompleksowe działanie preparatu jest bardzo przydatne i skuteczne przy zapobieganiu chorobom metabolicznym, zwłaszcza okresu okołoporodowego.

KETO-LAC

ODŻYWKA ENERGETYCZNA DLA KROW

KETO-LAC przeznaczony jest do stosowania u krów o dużej wydajności mlecznej, żywionych paszami wysokoenergetycznymi.

ENERGIA EXTRA

ENERGETYCZNY PREPARAT DLA KRÓW

ENERGIA EXTRA to preparat przeznaczony jest do stosowania u krów o dużej wydajności mlecznej, żywionych paszami wysokoenergetycznymi. Podawanie Sylimaru jest także przydatne u krów po przebytych chorobach metaboliczno-energetycznych (ketoza), u których stosowano przez dłuższy czas preparaty glukoplastyczne.